KONST / Ramar / Ram 4471495
*
nr 447 1495
Ram
innermått 200x200
Utrop:
2.500 kr
Såld:
2.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 januari 2007
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/1 16:37:44
1
Vinnande bud
22/1 12:13:20
1
justering av budtak
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
5083 Assietter
8st. Diameter: 20cm, Nittsjö.
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:17
-
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:28
-
5134 Brasskärm
1800-tal, broderad, träram, 146x86 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:07
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:57
-
5047 FÃ¥gelholk
Mosaik. Höjd: 44cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:06
-
3018 Golvvas
Ingrid Atterberg (1920-2008), Sverige. "Spiral". U..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:00
*
Ram
nr 447 1495
Ram
innermått 200x200
Utrop: | 2.500 kr |
---|---|
Såld: | 2.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 januari 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/1 16:37:44 | 1 | Vinnande bud |
22/1 12:13:20 | 1 | justering av budtak |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
5083 Assietter
8st. Diameter: 20cm, Nittsjö.
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:17 -
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:28 -
5134 Brasskärm
1800-tal, broderad, träram, 146x86 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:07
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:57 -
5047 FÃ¥gelholk
Mosaik. Höjd: 44cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:06 -
3018 Golvvas
Ingrid Atterberg (1920-2008), Sverige. "Spiral". U..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:00